***تنها سایت رسمی قینرجه ***
آخرین ارسال های انجمن

تصاویر آلاچیق های تخت سلیمان

آبشار قینرجهسایه بانهایی که جهت رفاه حال گردشگران محترم تعبیه شده اند دارای سرویس بهداشتی ، فضای سبز ، فضای سنگفرش ، پارکینگ و پارک کودک خواهند بود که تا به امروز 60درصد کار نهایی شده است انشااله تا شروع فصل بازدیدها از منطقه، محوطه مربوطه اماده پذیرایی از مهمانان خواهد بود.آپلود عکس

 


ادامه مطلب
درباره : تخت سلیمان ,
بازدید : 678
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 21

برچسب ها : تخت سلیمان , تکاب ,
مصائب و مشکلات باغداران سیب شهرستان تکاب + تصاویر

آبشار قینرجه بخش کشاورزی و صنعت باغداری  شهرستان تکاب یکی از منابع مهم درامدی آن است که متاسفانه مشکلات خاص خودرا دارد. تکاب با روستاهای سرسبز  وباغات سیبس یکی از قطب های تولید این محصول در استان و حتی کشور است. 

سید محمد نجیبی: فصل برداشت محصول سیب  از باغات این شهرستان چند روزی است که به پایان رسیده اما باغدار تکابی از بی رونقی و کسادی بازار رنج می‌برد و چشم امیدش به حمایت مسئولان برای خروج از این رکود هزینه‌زاست.

هرساله بر گستره باغات و افزایش میزان تولید سیب  در این شهرستان افزوده می شود و در آمد و اشتغال صدها خانواده در سطح این شهرستان به طور مستقیم به این بخش از کشاورزی دوخته شده است.
 
انبوهی از سیب های زیر درختی(صنعتی) در بکی از باغات روستای حسن آباد

ادامه مطلب
درباره : حسن‌آباد ,
بازدید : 732
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 25

برچسب ها : سیب , حسن آباد , تکاب ,
ساخت میدان در تخت سلیمان + تصاویر

آبشار قینرجه : در راستای زیباسازی چهره تخت سلیمان و توسعه چشم انداز ورودی ، با بررسی های صورت گرفته کار ساخت میدان در انتهای بولوار شروع شد . در خصوص نامگذاری بولوارها ،خیابانها ، میدان و نصب نماد وسط میدان ، بعد از نهایی شدن موضوع خبر به اطلاع میرسد.

آپلود عکس


ادامه مطلب
درباره : تخت سلیمان ,
بازدید : 789
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 6 نفر مجموع امتیاز : 21

برچسب ها : تکاب , تخت سلیمان ,
حدیثی ناب از امام علی علیه‏ السلام

ی

 

امام علی علیه السلام :
تمسک کنید به کتاب خداوند، زیرا این کتاب طنابى است محکم و نورى است آشکار و شفایى است سـودمـند، و چشمه اى است سیراب کننده، نگهبان براى کسى است که به او تمسک جوید و نجات براى کسى است که به آن درآویزد.

 

لینک ثابت
درباره : نهج البلاغه ,
بازدید : 635
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 5

برچسب ها : امام علی , حدیث , نهج البلاغه ,
آهسته برانید، خطر ریزش کوه!

آبشار  قینرجه : تصاویری از ریزش کوه در حاشیه کمربندی نیمه تمام شهرستان تکاب که با گذشت 19 سال از شروع هنوز نیمه کاره مانده است!

 ریزش کوه در حاشیه کمربندی نیمه تمام شهرستان تکاب شیز


ادامه مطلب
درباره : شهرستان تکاب ,
بازدید : 675
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 2 نفر مجموع امتیاز : 10

برچسب ها : تکاب ,
معلم تکابی منزل مسکونی خود را به آموزش و پرورش اهدا کرد

آبشار قینرجهنعمتی معاون پشتیبانی مدیریت آموزش و پرورش تکاب امروز گفت منزل مسکونی این معلم خیر ، در دو طبقه با زیربنای دویست و پنجاه مترمربع و به ارزش چهار میلیارد و پانصد میلیون ریال است که جهت استفاده به عنوان فضای آموزشی در اختیار آموزش و پرورش تکاب قرار داد.

وی با اشاره به افزایش اهدای املاک از سوی خیرین نیکوکار به آموزش و پرورش تکاب گفت: دو ماه پیش نیز یک واحد مسکونی به ارزش دو میلیارد و پانصد میلیون ریال توسط یک خیر به این نهاد آموزشی اهدا شد.
تکاب در جنوب اذربایجان غربی قرار دارد
لینک ثابت
درباره : شهرستان تکاب ,
بازدید : 626
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 2 نفر مجموع امتیاز : 10

برچسب ها : تکاب ,
مدیر جدید اداره برق شهرستان تکاب منصوب شد

طی مراسمی در سالن اجتماعات کانون پرورشی کودکان و نوجوانان شهرستان تکاب، خلیل خیری به عنوان رییس جدید اداره برق شهرستان تکاب معرفی و از تلاش های جلیل نظری مدیر قبلی تجلیل و قدردانی شد.

آبشار قینرجه :  حمید کاظمی کیا در آیین تودیع و معارفه مدیر اداره برق شهرستان تکاب که در سالن اجتماعات کانون پرورشی کودکان و نوجوانان این شهرستان برگزار شد، افزود: با الکترونیکی شدن و هوشمندسازی شبکه توزیع برق آذربایجان غربی، برق مشترکان خانگی در زمان اختلال و خرابی در قسمتی از شبکه، قطع نخواهد شد.

ادامه مطلب
درباره : شهرستان تکاب ,
بازدید : 619
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 2 نفر مجموع امتیاز : 10

برچسب ها : تکاب ,
صفحات وبلاگ
تعداد صفحات : 33

قالب وبلاگ