آخرین ارسال های انجمن

اعلام نتایج ۳ برابر ظرفیت آزمون استخدامی طلای زرشوران به صورت قرارداد با پیمانکار

توجه:

نتایج ردیفهای شغلی۱۱۰۱، ۳۳۰۳، ۴۴۰۴،  ۵۵۰۵، ۶۶۰۶، ۷۷۰۷ متعاقبا اعلام خواهد شد.

افراد پذیرفته شده می بایست در زمانی که اعلام خواهد شد، برای مصاحبه تخصصی در محل مورد نظر(متعاقبا اعلام خواهد شد) حضور داشته باشند.

نتایج را از اینجا ببینید.

لینک ثابت
درباره : زره‌شوران ,
بازدید : 781
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 5

برچسب ها : زره شوران ، اعلام نتایج ۳ برابر ظرفیت آزمون استخدامی به صورت قرارداد با پیمانکار، استخدام , تکاب , قینرجه ,
معرفی غنی ترین معادن طلای ایران؛‌ زرشوران در صدر

آبشار قینرجه : به گزارش دنیای معدن،‌ در حال حاضر 6 کانسار اصلی طلا در ایران از بین 74 کانسار شناخته شده که در بین آن ها زرشوران شهرستان تکاب در آذربایجان غربی از بالاترین ذخیره،‌ عیار و همچنین تولید طلا برخوردار است.
بر این اساس معدن طلای زرشوران با ظرفیت تولید سالانه 3هزار کیلوگرم شمش،‌ ذخیره 110 تنی و با عیار 4.5 گرم بر تن، در صدر 6 کانسار اصلی این فلز ارزشمند قرار گرفته است.
ذخایر زرشوران و آق دره در تکاب،‌ داشکسن در قروه کرستان،‌ موته در گلپایگان اصفهان،‌ کوه زر تربت حیدریه خراسان رضوی و خارونا تبریز به عنوان ذخایر اصلی ایران معرفی شده اند.
در بین این ذخایر،‌ داشکسن با 63 تن در جایگاه دوم،‌ آق دره و خاروانا هر کدام با 30 تن ذخیره در رتبه سوم،‌ کوه زر با 15 تن در جایگاه چهارم و موته با 14تن ذخیره در رتبه پنجم از نظر ذخایر طلا قرار دارند.
از نظر شاخص متوسط عیار طلا نیز پس از زرشوران،‌ خاروانا با 4گرم بر تن، کوه زر با 3.3 گرم بر تن، ،‌ آق دره با 2.7 گرم بر تن، و موته با 2.5 گرم بر تن، به ترتیب از بیشترین خلوص طلا برخوردارند.

لینک ثابت
درباره : زره‌شوران ,
بازدید : 816
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : متوسط عیار طلا نیز پس از زرشوران،‌ خاروانا با 4گرم بر تن، کوه زر با 3.3 گرم بر تن، ،‌ آق دره با 2.7 گرم بر تن، و موت ,

قالب وبلاگ