آخرین ارسال های انجمن

خطای عجیب درباره رکن آبادی؛ وزارت امور خارجه توضیح دهد
لبنان یکی از زمین های مهم جدال ایران و عربستان است و دكتر رکن آبادی، به عنوان کسی که تا 2 سال پیش سفیر ایران در لبنان بود، یک گنج اطلاعاتی کم نظیر در عرصه لبنان و حوزه های مرتبط با آن مانند سوریه، حزب الله، گروه های فلسطینی و ... بود. حتی یک بار هم یک تروریست سعودی کوشید سفیر ایران در لبنان را ترور کند که ناکام ماند.
خطای عجیب درباره رکن آبادی؛ وزارت امور خارجه توضیح دهدبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، در یازده سپتامبر 2012 یک گروه مسلح به کنسولگری آمریکا در بنغازی حمله کرد و سفیر آمریکا در لیبی را به قتل رساند. این حمله پس از نمایش فیلمی موهن علیه پیامبر اسلام(ص) در شبکه یوتیوب رخ داد.

ادامه مطلب
درباره : سیاسی ,
بازدید : 570
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 5

برچسب ها : رکن آبادی ، فاجعه منا ,
سیزده آبان سرمنشاء استکبار ستیزی است

دکتر حسن روحانی رئیس جمهور گفت: ۱۳ آبان نشان دهنده و تکمیل کننده راه مقاومت و ایستادگی در برابر زیاده خواهی‌ها و توطئه بیگانگان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس جمهور با گرامیداشت سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، تصریح کرد: 13 آبان و تمامی مراحل ایستادگی ملت ایران در برابر سلطه‌خواهی بیگانگان در جریان نهضت اسلامی، نشان دهنده و تکمیل کننده راه مقاومت و ایستادگی در برابر زیاده خواهی‌ها و توطئه بیگانگان است.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه و در جلسه هیات دولت گفت: باید از افتخارات و روزهای ملی و تاریخیِ ایستادگی ملت ایران برای تقویت بیش از پیش انقلاب و اتحاد ملت بهره بگیریم و اجازه ندهیم این ایام تاریخی مورد سوء استفاده برخی جناح ها قرار گیرد چرا که هرگونه بهره برداری جناحی از این ایام، به زیان انقلاب و وحدت ملی خواهد بود.


ادامه مطلب
درباره : سیاسی ,
بازدید : 860
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 5

برچسب ها : 13 آبان ,

قالب وبلاگ